جامع ترين ترين اخبار و اطلاعات تكنولوژي و رايانه جامع ترين ترين اخبار و اطلاعات تكنولوژي و رايانه .

جامع ترين ترين اخبار و اطلاعات تكنولوژي و رايانه

بهترين موس هاي گيمينگ كه براي بازي كردن در سال 2019 پيشنهاد مي‌شوند (بخش دوم)

ماوس گيمينگ ريزر مدل Naga Trinity

Razer Naga Trinity Gaming Mouse

نوع اتصال                                  نوع رابط

با سيم                                       پورت USB

ماوس گيمينگ ريزر مدل Naga Trinity Gaming يكي از هيجان‌انگيزترين ماوس‌ها در ميان ماوس‌هاي گيمينگ موجود در بازار است. به همراه اين ماوس يك پكيج سه‌تايي از صفحات قابل تعويض ارائه مي‌شود. اين پكيج شامل يك صفحه با 2 كليد، يك صفحه با 7 كليد و يك صفحه با 12 كليد است كه با اتصال به بدنه ماوس ريزر Naga Trinity Gaming، قابليت جديدي را به آن اضافه مي‌كنند.

دقت حسگر اين ماوس در حدود 16000 DPI است كه براي يك ماوس گيمينگ دقت فوق‌العاده بالايي محسوب مي‌شود. بدنه اين ماوس به‌گونه‌اي طراحي شده كه در استفاده طولاني مدت، دست كاربر را اذيت نخواهد كرد، اما اين ماوس هم براي كاربران راست دست طراحي شده است.


برچسب: Gaming، Logitech، Mouse، Razer،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۲:۳۶ توسط:Nightingale موضوع: اخبار فناوري نظرات (0)

بهترين موس هاي گيمينگ كه براي بازي كردن در سال 2019 پيشنهاد مي‌شوند (بخش اول)

اگر يكي از طرفداران بازي‌ هاي ويديويي هستيد و يك گيمر حرفه‌اي محسوب مي‌شويد، پيشنهاد مي‌كنيم با پلازامگ همراه باشيد تا در ادامه بهترين موس هاي گيمينگ را به شما معرفي كنيم.

مطمئنا در بازار شلوغ فعلي پيدا كردن يك ماوس گيمينگ مناسب، كار نسبتا مشكلي به نظر مي‌رسد. در حقيقت در هر هفته حدود ده ماوس جديد وارد بازار مي‌شود كه تقريبا همگي از ظاهر و عملكرد يكساني برخوردار هستند؛ با اين حال برخي از كمپاني‌ها آنقدر در حوزه گيم و توليد سخت‌افزار مربوط به آن، قدرتمند ظاهر شده‌اند كه بدون شك محصولات آنها در بازار به خوبي مي‌درخشند.


برچسب: Gaming، Logitech، Mouse، Razer،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۱:۴۵ توسط:Nightingale موضوع: اخبار فناوري نظرات (0)

تعمير لپ تاپ ايسوس در اصفهان

كاربران لپ تاپهاي ايسوس ميتوانند در صورت مشاهده هر گونه اشكال سخت افزاري و نرم افزاري در دستگاه خويش به مركز تعميرات لپ تاپ مراجعه كرده و سرويسهاي تخصصي مورد نياز را دريافت نمايند. خدمات ارائه شده در مركز تعميرات لپ تاپ ايسوس اصفهان منحصر به اشكالي خاص نيست و كليه تعميرات سخت افزاري و نرم افزاري مرتبط با لپ تاپ هاي ايسوس را شامل مي گردد.
برخي از خدمات ارائه شده در مركز تعمير لپ تاپ عبارتند از: رفع مشكلات كيبورد لپ تاپ، رفع مشكل عدم اتصال به شبكه ي اينترنت بيسيم، تعمير مشكل ثابت ماندن پيكسل ها، رفع مشكل عدم توانايي لپتاپ در بوت شدن، رفع مشكلات پيش آمده به دليل هجوم ويروس و جاسوس افزار، ارائه خدمات مرتبط با تعمير، تعويض و ارتقا كارت گرافيك، رفع مشكل داغ شدن بيش از حد لپتاپ، رفع عيوب مرتبط با كاهش سرعت ديسك سخت، رفع ايرادات سخت افزاري و نرم افزاري باتري لپ تاپ و حفظ شارژ، ارائه خدمات مرتبط با حافظه ي رم، رفع اشكالات مربوط به ديسك سخت و... تعمير لپ تاپ اپل در اصفهان خدمات ارائه شده در مركز تعمير لپ تاپ اپل منحصر به سرويسي خاص نيست و كليه تعميرات سخت افزاري، نرم افزاري، ريكاوري اطلاعات، ارتقاء لپ تاپ و … را شامل مي گردد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مهر ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۳۷:۵۸ توسط:Nightingale موضوع: اخبار فناوري نظرات (0)